Uçakta tartıştıkları TV programcısını apronda dövdüler

Uçakta tartıştıkları TV programcısını apronda dövdüler

İstanbul Dalaman seferini yapan uçakta, yolcular arasındaki TV programcısıyla tartışan iki kişi, uçak indikten sonra kavgayı tartaklama boyutuna vardırdı. Olay karakolda son buldu.

İstanbul'dan Dalaman'a giden uçakta diğer yolcuları rahatsız eden 2 kişi, uçakta tartıştıkları TV programcısı Mesut Ersan'ı havalimanına inince tartakladı. Havada başlayıp yerde devam eden kavga karakolda son buldu.


United Airlines'ta ölü tavşan krizi


İstanbul- Dalaman seferini yapan bir uçakta alkollü oldukları belirtilen M.D. ve T.K., uçakta bulunan TV programcısı Mesut Ersan tarafından diğer yolcuları rahatsız ettikleri gerekçesiyle uyarıldı. Bu yüzden aralarında havada başlayan tartışma, uçak inince de sürdü.


Uçakta alkollü yolcular kavga etti: İn ulan aşağı


M.D. ve T.K., iddiaya göre, kendilerini uyaran Ersan'ı, uçak indikten sonra, apronda tartakladı. Olaya müdahale eden polis, tarafları karakola götürdü. İfadeleri alınan her iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu. Taraflar işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.


Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Mesut Ersan, "Uçağa bindiğimizde şahıslar alkollü idi. İstanbul'dan Dalaman'a gelinceye kadar da uçak içinde taşkın hareketlerde bulundular. Kendilerini uyardım. İndiğimiz zaman da üstüme çullandılar, yardım istedim. Polis gelinceye kadar da üstümü başımı yırtıp, beni darp ettiler. Şikayetçiyim" dedi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS