Son Dakika

Gülay Uygun intihar mı cinayet mi? Ümit Can Uygun annesi kim? Gülay Uygun intihar mı etti?

A A

17.09.2020 - 23:36 Son Güncelleme:

Son dakika haberine göre; Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun intihar etti. 21 yaşındaki Aleyna Çakır cinayeti tüm Türkiye'nin gündeminde. Aleyna Çakır olayında son dakika bilgisi geldi. Ümit Can Uygun'un annesi intihar etti. 3 Haziran’da Ankara'daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır olayında “şüpheli” olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can’ın Sosyal Hizmetler’de görev yapan annesi hakkında, Aleyna Çakır gibi yurtta kalan genç kızları gece hayatına yönlendirildiği iddiası üzerine Bakanlık soruşturma başlatmıştı. Ümit Can’ın annesi G.U bu akşam şüpheli bir şekilde intihar etti. Peki ama gerçekten intihar mı etti? Ümit Can Uygun'un annesi kimdir?

Gülay Uygun intihar mı cinayet mi? Ümit Can Uygun annesi kim? Gülay Uygun intihar mı etti?

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır cinayetinde son dakika gelişmesi yaşandı. Ümit Can Uygun'un annesi intihar etti. Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya çıkmış, "Yurt annesi" olarak tanınan G.U hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Çalışma Bakanlığı müfettişleri bugün soruşturma başlatmıştı. Ümit Can'ın annesi G.U'nun bugün akşam saatlerinde şüpheli bir şekilde intihar ettiği öğrenildi. Peki ama Ümit Uygun'un annesi gerçekten yurt annesi mi? İşte Ümit Can Uygun'un annesi hakkında bilgiler! 

Ümit Can Uygun'un annesi intihar mı etti? 

3 Haziran'da Ankara'daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ailesi kızlarının cinayete kurban gittiğini savunuyordu. Kızlarının öldürüldükten sonra intihar süsü verildiğini iddia eden aile şüpheli olarak kızlarının erkek arkadaşı Ümit Can'ı gösteriyordu. Aleyna Çakır'ın komşuları ve arkadaşları da genç kızın sürekli şiddet gördüğünü söyleyip cinayet ihtimali üzerinde durdu. Aleyna Çakır gibi Sosyal Hizmetler yurdunda kalan kızların Ümit Can'ın annesi tarafından gece yaşamına yönlendirildiği iddiası üzerine Bakanlık soruşturma başlattı. Bakanlık soruşturmasının ardından Ümit Can'ın annesi G.U bugün akşam saatlerinde başına tek el silahla ateş etmiş olarak ölü bulundu.

MÜGE ANLI TEHDİT EDİLDİ