Ümitcan Uygun kimdir? Ümitcan Uygun yeniden gözaltında!

Ümitcan Uygun kimdir? Ümitcan Uygun yeniden gözaltında!

Ümitcan Uygun kimdir? Ümitcan Uygun yeniden gözaltında!

Aleyna Çakır olayında gündeme gelen Ümit Can Uygun, instagram yayınında bir kişiyle tartışması gündeme gelmişti. Son olarak Ümitcan Uygun'un sosyal medyadan uyuşturucu madde kullandığı görüntüler gündem oldu. Çıkarıldığı mahkemece Ümitcan Uygun tutuklandı. Uygun serbest kalmasının ardından bu kez de Esra Hankulu'nun ölümü ile ilgili gözaltına alındı. Peki ama Ümitcan Uygun kimdir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İddiaya göre Ankara'da intihar ederek hayatına son veren Aleyna Çakır'ın erkek arkadaşı olduğu öne sürülen Ümit Can Uygun'un kim olduğu merak ediliyor. Ümit Can Uygun'un canlı yayında bir kişiyle tartışması sosyal medyada gündem oldu.  Peki, Ümitcan Uygun kimdir nereli? İşte o detaylar

Ümitcan Uygun kimdir?

Ümitcan Uygun Aleyna Çakır'ın eski sevgilisi olarak gündeme geldi. Ankara'da yaşayan Ümitcan Uygun, aslen Yozgat Yerköylüdür. Ayakkabı satışı ve plakalık üretimi yapan işletmelerin sahibidir.

Ümitcan Uygun'un adı kız arkadaşı Aleyna Çakır'ın öldüğü olayda adı geçmiştir.  Twitter'da Çakır'ı bayılana kadar dövdüğü videonun ortaya çıkmasıyla gündeme gelmişti. Ümitcan Uygun, paylaşımlarında elindeki paralarla, lüks arabalarla poz verirken görülüyor.

Aleyna Çakır olayını takipçisi olan Müge Anlı'yı da tehdit etmişti.

Tutuklanan ve daha sonra serbest kalan Uygun bu kez de Esra Hankulu'nun ölümü ile ilgili gözaltına alındı.