VakıfBank'tan kredi borç yapılandırması açıklaması

VakıfBank'tan kredi borç yapılandırması açıklaması

Vakıfbank, bireysel kredi kartı borçları yapılandırmasından faydalanmak isteyen kişiler için önemli bir açıklamada bulundu. Banka, bireysel ve ticari kredilerin yapılandırılması ile takipteki ticari kredi faizlerinin sıfırlanmasını içeren paketi açıkladı.

VakıfBank resmi twitter adresinde kredi borç yapılandırmasına dair yaptığı paylaşımda kampanyayı üç başlık altında değerlendirdi.

1) Bireysel kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası

Bireysel kredi kartı müşterilerine 24 aya kadar yüzde 1,10 faiz oranı; 60 aya kadar yüzde 1,20 oranından yararlanabilecek. 

VakıfBank bireysel kredi kartı müşterileri, VakıfBank'taki ve diğer bankalardaki Aralık 2018 dönem borçları için faydalanabilecekler.

VakıfBank müşterileri bu kampanyadan, diğer bankalardaki kart limitleri ve borçlarını kapatıp bankamıza taşımak kaydıyla yararlanabilecekler.

2) Takip borçlularına faiz sıfırlama kampanyası

Banka, 100 bin TL takip borcu olan müşterilerine, 12 ay vade üzerinden aylık eşit taksitler imkanından yararlanacağını duyurdu. Başvurlar, 30 Nisan 2019 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

3) Düşük faizli yapılandırma kampanyası

VakıfBank, 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla ödemelerinde 31 gün ve üstü aksama bulunan müşterilerine kampanyasını açıkladı. Buna göre; bireysel müşteriler,  3 ay ödemesiz 36 ay vadeden yararlanabilirken, ticari olarak 6 ay ödemesiz 60 ay vadeden faydalanabilecekler.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS