hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  VGM bursu ne zaman açıklanacak? 2023 - 2024 VGM burs sonuçları hakkında bilgiler! Ortaöğretim burs başvuru formları sonuçlandı mı ?

  VGM bursu ne zaman açıklanacak 2023 - 2024 VGM burs sonuçları hakkında bilgiler Ortaöğretim burs başvuru formları sonuçlandı mı
  expand

  Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün ortaöğretim öğrencilerine verilen destek bursu hakkında bilgiler haberimizde... 1-15 Ekim 2023 tarihlerinde VGM bursu için işlemlerini tamamlayan adaylar sonuçları merak ediyor. VGM burs ücretleri açıklandı. Peki ama VGM burs sonuçları belli oldu mu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2023-2024 VGM burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu gündemde... Binlerce kişi bu bursun sonuçlarını araştırıyor. İşte VGM burs başvurularında güncel durum...

  VGM burs başvurularında sona gelindi

  2023-2024 eğitim öğretim yılı Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM burs ve eğitim yardımı başvuruları ön lisans ve lisans öğrencileri için devam ediyor.

  VGM ortaöğrenim burs başvuruları ise 01 Ekim 2023 - 15 Ekim 2023 tarihleri arasında tamamlandı.

  2023-2024 eğitim yılı VGM burs başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz belli olmadı. Yaklaşık 2 ay içerisinde sonuçların açıklanması bekleniyor. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak.

  Geçen yıl burs başvuruları 20 Kasım'da sona ermiş ve sonuçlar 14 Aralık'ta erişime açılmıştı. Buna göre, VGM ortaöğrenim burs başvuru sonuçlarının Kasım ayının ikinci haftası açıklanması bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow