Yaşlı kadının bileziği anonsla bulundu

Yaşlı kadının bileziği anonsla bulundu

Kocasinan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlar tarafından bulunan 2 bin lira değerindeki altın bileziği sahibine teslim etti.

Fevzi Çakmak Mahallesi Emirgan Parkı’nda vatandaşlar tarafından bulunan ziynet eşyaları, Kocasinan Belediyesi zabıta ekiplerine teslim edildi. Ekipler, sıkça ziynet eşyası bulunduğu, kaybedenlerin Zabıta Müdürlüğü’ne başvurmaları gerektiği yönünde anonslar yaptılar.


Üç gün süren arama çalışmaları sonunda bir kadın, 2 bin lira değerinde olan ve ’Adana Burması’ olarak bilinen bir bileziği teslim almak için Kocasinan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne başvurdu. Zabıta Müdürü Şaban Yakupoğlu, bileziği sahibine teslim etti ve ”Ziynet eşyası, Fevzi Çakmak Mahallesi Emirgan Parkı’nda vatandaşlar tarafından bulunup Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edilmiş. Bizlere tutanak karşılığında teslim edilen ziynet eşyasının sahibini 3 gündür devam eden anonslar sonunda bulduk. Biz insanlık vazifemizi yaptık” diye konuştu.


Kaybettiği bileziğini kavuşan kadın ise, ”Bileziğimi kaybetmiştim, duyarlı vatandaşlar tarafından emniyete teslim edilmiş. Sonrasında ise Kocasinan Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün anonslarını duyup geldim ve bileziğimi teslim aldım. Emeği geçen ve duyarlılık gösteren herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS