Yerli otomobil fiyatı ne kadar? Yerli otomobil resimleri yayınlandı

Yerli otomobil dün Gebze’deki Bilişim Vadisi’nde yapılan efsane tanıtımın hemen ardından Türkiye’nin gündem maddeleri arasında ilk sıralara yerleşti. Yerli otomobille ilgili en çok merak edilip araştırılanlar arasında ise “2019 yerli otomobil fiyatı ne kadar?” sorusunun cevabı ve yerli otomobil resimleri araştırılıyor. İşte tanıtım sonrası yayınlanan yerli otomobil resimleri…Yerli otomobil geçtiğimiz gün görücüye çıktı. Türkiye’nin ilk elektrikli yerli otomobili ile ilgili en çok merak edilip araştırılanlar arasında ise “Yerli otomobil fiyatı belli oldu mu?” ve “2019 yerli otomobil fiyatı ne kadar?” sorularının cevabı yer alıyor. Öte yandan tanıtım sonrası yerli otomobilin yayınlanan resimleri de en çok merak edilip araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. İşte, yerli otomobille ilgili tüm merak edilenler….

YERLİ OTOMOBİLİN FİYATI NE KADAR?
Yerli otomobilin fiyatı henüz net değil. Çünkü seri üretime 2022 yılında geçilerek. Seri üretim başlamadığı için yerli otomobilin fiyatı da henüz belli olmadı.

Elektrikli otomobilin üretimi 5 modelde yılda 175 bin adet olacak. Proje bazlı devlet desteği verilecek yatırım için Gümrük Vergisi muafiyeti, KDV istisnası, yüzde 100 vergi indirimi, azami tutar sınırı olmaksızın 10 yıllık sigorta primi işveren hissesi desteği, 10 yıllık Gelir Vergisi stopajı desteği, azami 360 milyon liralık nitelikli personel desteği, faiz ve kar payı desteği ile yatırım yeri tahsisi ve alım garantisi sağlanacak.

YERLİ OTOMOBİLİN İSMİ NE?
Yerli otomobil bugün ilk defa görüldü. Aracın 5 ayrı modelinin marka kısımlarında üretici firma TOGG’un logosu yer alıyordu. Buna dayanarak yeni otomobilin adının TOGG olduğu düşünülüyor. Ancak henüz üretici firma TOGG tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için yerli otomobilin adıyla ilgili henüz net bir bilgi veremiyoruz. TOGG tarafından konuya ilişkin bir açıklama yapılması halinde aracın adını sizlerle paylaşacağız.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS