hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yılbaşı akşamı dehşeti: Meleknur'un yaşam mücadelesi sürüyor 

  Yılbaşı akşamı dehşeti: Meleknurun yaşam mücadelesi sürüyor
  expand

  İstanbul Fatih’te 5 yıl önce adı bir cinayete karışan Ercan D., bir süre önce tahliye oldu. Ercan D. yılbaşı akşamı Yedikule’de 17 yaşındaki kız arkadaşı N. ile buluştu. Buluşma sırasında N.’nin yakın arkadaşı Meleknur Özgener’de yanındaydı. N., Meleknur’u “Hadi biraz gezelim” diyerek dışarı çıkarmış ve Ercan D. ile buluşmuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ercan D. buluşma sırasında yaşanan tartışmada Özgener’i boynundan silahla vurdu. Meleknur Özgener kanlar içinde yere yığılırken, Ercan D. ise kaçtı. Özgener olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldü. Özgener’in arkadaşı N. ise yakalanarak gözaltına alındı.

  YAŞAM SAVAŞI VERİYOR

  İddiaya göre, emniyette verdiği ilk ifadede olayın kaza olduğunu öne süren N. daha sonra ifadesini değiştirerek çıkan tartışmada Ercan D.’nin arkadaşı Özgener’i vurduğunu söyledi.

  Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre; Polis ekipleri Ercan D.’yi yakalamak için çalışma başlattı. Özgener’in ise hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdüğü ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow