Yüzü lisedeki kavgada tanınmaz hale geldi.

Yüzü lisedeki kavgada tanınmaz hale geldi.

Antalya'daki bir lisede kız öğrenciler arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Yaşanan arbedede lise 10'uncu sınıf öğrencisi 17 yaşındaki A.M.Ç yaralandı. Tırnak izleri nedeniyle yüzü tanınmaz halen gelen kız öğrenci, hastaneden rapor aldı.

Konyaaltı ilçesinde lise 10'uncu sınıf öğrencisi A.M.Ç, dün okulun zemin katında yalnız olduğu sırada, okul arkadaşlarından S.Ö.'nün sözlü saldırısına uğradı. A.M.Ç., okul idaresine şikayette bulundu. Bugün saat 10.00 sıralarında ise S.Ö., A.M.Ç'ye, "Neden beni şikayet ettin" diye sordu. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. S.Ö.'nün kız arkadaşı M.Ü.'nün de karışması üzerine tartışma bir anda kavgaya dönüştü.


A.M.Ç'ye saldıran M.Ü. tartakladı. Diğer öğrencilerin araya girmesiyle kavga son bulurken, tırnak darbeleri nedeniyle yüzünden yaralanan A.M.Ç, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı. Hastaneden rapor alan A.M.Ç, ailesiyle Çakırlar mahallesindeki jandarma karakoluna giderek şikayetçi oldu.


Yaşananları anlatan A.M.Ç, arkadaşlarıyla bir sorunu olmadığını belirterek, "Koridorda S.Ö.'nün durduk yere hakaret etti. Tartışma yaşadık. Okul müdürüne şikayet ettim. Bugün sabah saatlerinde de S.Ö.'nün arkadaşı M.Ü., gelip üzerime saldırdı. Ben de kendimi savunmak için saçını çektim ve başımı korudum" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS