hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ziraat Bankası 577 personel alımı ne zaman, şartları neler? Ziraat Bankası personel alımı başvuru tarihi!

  Ziraat Bankası 577 personel alımı ne zaman, şartları neler Ziraat Bankası personel alımı başvuru tarihi
  expand

  Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım bünyesine katılacak yeni personelleri belirlemek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Bu duyuru sonrasında binlerce iş arayan, Ziraat Bankası'nın personel alım şartlarını ve detaylarını araştırmaya başladı. Ziraat Bankası 165, Ziraat Katılım ise 412 olarak toplamda 577 memur pozisyonu için alım yapılacağını duyurdu. Peki, Ziraat Bankası personel alımı ne zaman, şartları neler? İşte Ziraat Bankası personel alımı başvuru tarihi bilgileri.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ziraat Bankası personel alımı ile ilgili şartları ve başvuru sürecini yakından takip ediyor. Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım personel alımı ilanları paylaştı. 15 müfettiş yardımcısı ve 150 uzman yardımcısı olmak üzere toplamda 165 personel Ziraat Bankası bünyesinde istihdam edilecek. Ziraat Katılım'dan yapılan açıklamada ise 12 müfettiş yardımcısı, 150 uzman yardımcısı ve 250 servis görevlisi olmak üzere toplamda 412 personel alımı yapılacağı belirtildi.

  ZİRAAT BANKASI 577 PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NE ZAMAN?

  Ziraat Bankası personel alımı başvuruları 24 Ekim - 10 Kasım 2023 tarihleri arasında alınacak. Başvurular İstanbul Üniversitesi’nin https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacak.

  Ziraat Katılım Personel Alımı Başvuru Koşulları için tıklayınız

  Ziraat Bankası Personel Alımı Başvuru Koşulları için tıklayınız

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow