Türkiye'nin Gündemi Salı 21:00
izlenme 393

CHP'nin hisseleri Hazine'ye devredilmeli mi? Türkiye'nin Gündemi'nde tartışıldı

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5b9f9ffe61361f2f0ceab677" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Ankara kuli̇sleri̇nde olan bi̇ten bütün gündem başlıkları Ercan Gürses'le Türki̇ye'ni̇n Gündemi̇'nde masaya yatırıldı. AK Parti̇ ve CHP arasındaki̇ İş Bankası geri̇li̇mi̇, ekonomi̇de fai̇z poli̇ti̇kası polemi̇ği̇, yerel seçi̇m öncesi̇ adaylar ve strateji̇ler nasıl beli̇rlenecek tartışması... Ercan Gürses sordu, Mi̇lli̇yet Gazetesi Yazarı Talat Ati̇lla, İleti̇şi̇m Bi̇li̇mci̇-Yazar Ali̇ Haydar Fırat, Araştırmacı-Yazar Mustafa Şen ve Hukuk Akademi̇si̇ Derneği̇ Başkanı Ömer Lütfü Avşar yanıtladı.

Semiha Şahin

İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Medya ve iletişim bölümünü bitirdi.

özgeçmişi göster

Sultan Arınır

1987 doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Sosyoloji okudu. Reuters'tan Making Television News eğitimi aldı.

özgeçmişi göster

Buket Güler

1983 yılında Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü, yüksek lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı.

özgeçmişi göster

Zeynep Özyol

22 yıllık televizyon habercisi. Ulusal ve uluslararası medyada, muhabir, editör, sunucu olarak çalışan Zeynep Özyol “Bugün” kuşağında her gün Türkiye ve dünyanın gündemini anlatıyor.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS