Üniversite tercihinde uzmanlardan ücretsiz yardım alın.

Üniversite tercihinde uzmanlardan ücretsiz yardım alın.

Milyonlarca öğrencinin geleceğini belirleyecek olan üniversite tercihlerine artık kısa bir süre kaldı. Üniversite tercihi noktasında uzman yardımına ihtiyaç duyan öğrenciler için CNN Türk uzmanına sor sistemi öğrencilerin hizmetinde. Öğrencilerin üniversite tercihi konusunda yardım alabileceği, ücretsiz bir sistem olarak tasarlanan uzmanına sor sistemi, binlerce öğrenci tarafından kullanıldı.

Üniversite tercihlerine kısa bir süre kala öğrenciler merak ettiklerini CNN Türk uzmanına sor sisteminden, uzmanlara sormakta. Online bir şekilde merak ettiklerini hızlıca uzmanlara sorabilen öğrenciler, kafalarındaki soru işaretlerini uzmanlar sayesinde gidermekte.

EK puan ve puan türü değişen bölümler

Bu yıl yapılan değişiklikler nedeniyle binlerce öğrencinin aklında ek puan ve puan türü değişen bölümlerin sıralamaları konusu gelmekte. Öğrenciler bu gibi konulardan uzmanlardan destek alabilmekte.

En önemlisi tercih sıralaması

Uzmanlar öğrencileri bu dönemde özellikle tercihlerinin sıralanması konusunda uyarmakta. Her yıl binlerce öğrenci yapmış olduğu tercih hatalarından dolayı, istedikleri üniversitelere yerleşememekte. Bu noktada öğrenciler tercih sıralamaları konusunda da uzmanlardan destek alabilmekte.

Binlerce öğrenci uzmanlardan yardım alıyor

Dönem içerisinde hizmete açılan CNN Türk uzmanına sor sistemi, kısa süre içerisinde binlerce öğrenci tarafından kullanılmaya başlandı. Öğrencilerin ihtiyacını gidermek adına geliştirilen sistem, öğrencilerin kafalarında bulunan soru işaretlerini gidermekte.

Uzmanına sor sisteminden ücretsiz olarak merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. CNN Türk uzmanına sor sistemine giriş için TIKLAYINIZ.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS