ABD'de korkutan yangın

Video: ABD'de korkutan yangın
<a class="in-news-link" href="/abd" target="_blank" title="ABD haberleri">ABD</a>'nin Arizona eyaletinde bir süpermarkette yangın çıktı. Hızla büyüyen yangında binanın çatısı çöktü. İtfaiyenin zamanında müdahalesiyle olayda can kaybı yaşanmadı.

ABD'nin Arizona eyaletinde bir süpermarkette yangın çıktı. Hızla büyüyen yangında binanın çatısı çöktü. İtfaiyenin zamanında müdahalesiyle olayda can kaybı yaşanmadı.

Zamanında müdahale olmasa çok büyük bir facia yaşanabilirdi. ABD'nin Arizona eyaletine bağlı Phoenix kentindeki bir süpermarkette yangın çıktı. Depoda başlayan yangın kısa sürede büyüdü. Binanın içi çalışanlar ve müşterilerle doluydu. İtfaiye ekipleri hemen olay yerine geldi. Ekipler yangını söndürmekte zorlandı. Alevlere dayanamayan süpermarketin çatısı çöktü, tabeladaki harfler koptu. İtfaiye ekipleri saatler sonra yangını kontrol altına aldı. Ama asıl içeride olan herkes zamanında tahliye edildi, olayda can kaybı yaşanmadı. Yangının neden çıktığı belli değil. Ancak yetkililere göre, günlerdir fırtınanın etkili olduğu bölgede yıldırım düşmesi yangını başlatmış olabilir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS