Brıtney Spears'den hayranlarına şok!

Video: Brıtney Spears'den hayranlarına şok!

Amerikalı pop şarkıcısı Brıtney Spears'ın kariyeri bitiyor mu? Menajeri "Spears yaşadığı ruhsal sorunlar nedeniyle bir daha asla sahne alamayabilir" dedi.
 

Toxıc, Baby one more tıme, Crımınal, Womanızer dillerden düşmeyen birçok şarkısıyla dünya müzik listelerini alt üst eden Brıtney Spears'ın hayranları şokta.


Ünlü şarkıcının menajeri Larry Rudolph, Spears’ın içinde bulunduğu psikolojik sorunlar nedeniyle bir daha asla sahnelere dönemeyebileceğini öne sürdü. 


Brıtney Spears geçtiğimiz şubat ayında bir rehabilitasyon merkezine yatmıştı. Ünlü pop yıldızın ruh sağlığının, babası Jaıme’nın kolon hastalığına yakalanmasının ardından bozulduğu söyleniyor. Amerikalı şarkıcının uzun zamandır menajerliğini üstelenen Rudolph, Spears’ın geçen yıla oranla bu sene çalışma arzusunu yitirdiğini söyledi. 

37 yaşındaki şarkıcı kolon hastalığı tedavisi gören babası nedeniyle zor zamanlar geçirdiğinden, ocak ayında ‘Domination’ adlı turnesine babasına destek olmak için ara vermişti. Menajer Rudolph, Brıtney Spears için , fiziksel, zihinsel ve tutkuyla hazır olana kadar tekrar çalışmasını istemiyorum ifadelerini kullandı. Rudolph'a göre grammy müzik ödüllü Spears sahnelere tekrar dönecek kadar iyi olamayabilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS