hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Depp-Heard davasında şoke eden gelişme

  Dünya günlerdir Hollywood yıldızı Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard arasında görülen davayı yakından takip ediyor. Tarafların birbirine rekor tazminat talebinde bulunduğu davada şoke eden bir gelişme yaşandı. Heard'ün duruşma sırasında uyuşturucu madde kullandığı öne sürüldü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Peçetesini çıkardı, burnunu siliyormuş gibi yaptı. Johnny Depp'in eski eşi Amber Heard, mahkeme sırasında uyuşturucu mu kullandı?

  Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp ve 6 yıl önce boşandığı eski eşi Amber Heard'ün birbirlerinden rekor tazminat talep ettiği davada yeni bir gelişme yaşandı. Dünyanın dört bir yanından milyonların merakla takip ettiği ve günlerdir süren davada, mahkeme Heard'ün ifadesine başvurdu.

  Gözyaşları içinde yaşadıklarını anlatan ve kesin bir dille eski eşi Depp'i suçlayan Heard, bir an için sakinledi ve cebinden çıkardığı peçete ile burnunu sildi. Televizyonlardan ve sosyal medyadan canlı olarak yayınlanan o anlar gündeme damga vurdu. Çünkü Heard'ün burnunu silme mizanseni ile uyuşturucu kullandığı öne sürüldü.

  Video, sosyal medyada hızla yayıldı ve viral oldu. Johnny Depp hayranları o görüntüler üzerinden Heard'e yüklendi ve sağlıklı düşünemediği, Depp'i haksız yere suçladığı yorumları yapıldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow