Melanıa Trump Noel dekorasyonunu tamamladı

Video: Melanıa Trump Noel dekorasyonunu tamamladı

Amerika Birleşik Devletleri, Noel tatiline hazırlanıyor. Donald Trump'ın eşi Melanıa Trump da Beyaz Saray’daki hazırlıklarını tamamladı. Melanıa Trump'ın dekorasyonuna dair görüntüler Twıtter hesabından paylaşıldı. Bu senenin teması "Amerikan’ın ruhu", rengi ise beyaz olarak belirlendi.

18 metrelik dev çam ağaçları, rengarenk süslemeler, ışıl ışıl aydınlatmalar. Fırst Lady Melanıa Trump, Noel hazırlıklarını tamamladı. Amerikan Başkanı Donald Trump’ın eşi Fırst Lady Melanıa Trump, herkesin heyecanla beklediği yeni yıl ruhunu Beyaz Saray’da başlattı. Melanıa Trump, 2019’un temasını, “Amerika’nın ruhu” olarak belirledi. bu temanın rengi ise beyaz oldu. Süslemelerde ağırlıklı olarak beyaz renk kullanıldı.

Fırst Lady Melanıa Trump, “be best” isimli girişimiyle çocukların ve gençlerin gelişimiyle ilgili faaliyetlerde bulunuyor. Hazırlanan yılbaşı ağcılarında üzerinde “be best” yazılı süslerin kullanılması da dikkatlerden kaçmadı.

Ağaçlardan biri, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan 50 eyaletin isimlerinin yazılı olduğu süslerle renklendirildi. Beyaz Saray dekorasyonunun tamamlanmış hali ilk olarak Fırst Lady’nin Twıtter hesabından paylaşıldı. Beyaz Saray, Melanıa Trump’ın planlamalara temmuz ayında başladığını açıkladı.

Geçen yıl ki hazırlıklarda, “Amerikan hazineleri” teması seçilmiş ve renk olarak kırmızı belirlenmişti. Kırmızı renk başkanlık mührü üzerinde bulunan çizgileri ve cesareti temsil ediyordu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS