Telefonları çekiçle parçaladı

Video: Telefonları çekiçle parçaladı

Hindistan'da bir okul müdürü öğrencilerin cep telefonu kullanmasına kızdı. Telefonları toplayıp çekiçle parçaladı. Olayın görüntüleri ortaya çıkınca veliler ve sosyal medya kullanıcılarından müdüre tepki yağdı.
 

Öğrencilerin okulda cep telefonu kullanmasına sinirlenen müdürün 'cezalandırma yöntemi' tartışma yarattı. Görüntüler Hindistan’ın başkenti yeni Delhi’de eğitim veren bir kolejden geldi. Adı açıklanmayan okul müdürü, öğrencilerin okulun içerisinde ve ders sırasında cep telefonu kullandıklarını görünce sinirlenip telefonları topladı ve sınıftaki öğretmen masasının üzerine dizdi. Elindeki çekiçle telefonları teker teker parçaladı.


Öğrencilerin çoğu şaşkınlık içinde müdürü izledi. Bazıları ise gülüyordu. Olayın videosunun sosyal medyada hızla yayılmasının ardından kullanıcılar ve veliler okul yönetimine tepki gösterdi.

Bir kullanıcı müdürün ve öğretmenlerin telefonlarının da parçalanması gerektiğini söyledi, bir başkası da öğrencilere ait olan cihazlara zarar vermeden de okulda telefon kullanmayı engellemenin farklı yolları olabileceği yorumunda bulundu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS