EBA lise ders programı:TRT EBA TV lise canlı izle 9,10,11,12. sınıf lise yayın akışı

EBA lise ders programı:TRT EBA TV lise canlı izle 9,10,11,12. sınıf lise yayın akışı

Lise haftalık ders programı TRT EBA TV lise yayın akışı bilgileri içerisinde paylaşıldı. TRT EBA TV lise canlı yayın adresi üzerinden derslerini izleyebilecek olan lise öğrencileri istediği takdirde tekrar saatlerinde de yeniden derslerine bakabilecek. İşte TRT EBA TV lise canlı izle seçeneği ile derslerin izlenebileceği o adres…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Lise öğrencilerinin derslerini takip edebilecekleri TRT EBA TV lise yayın akışı ile bu hafta hangi derslerin saat kaçta yapılacağını gösterdi. Uzaktan eğitimin başlamasının ardından lise 1. sınıflar ilk kez lise dersi alacaklar.

LİSE HAFTALIK DERS PROGRAMI TRT EBA LİSE YAYIN AKIŞI

9. 10. 11. ve 12. sınıfların haftalık ders programları belli oldu. Lise öğrencilerinin derslerinin işleneceği saatler şöyle…

TRT EBA TV LİSE CANLI İZLE

Lise öğrencilerinin derslerinin anlatıldığı kanal EBA TV lise olacak. Bunun yanı sıra öğrenciler istediği takdirde canlı yayındaki tekrar saatlerinden ya da kayıtlı videolardan istedikleri derslere ait videoları izleyebilecekler.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

LİSE CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ…

BAKAN SELÇUK TWİTTER’DAN AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Bakan Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yeni eğitim öğretim yılının yarın başlayacağını anımsatarak, şu bilgileri verdi:

"Öğrencilerimizle buluşabileceğimiz EBA canlı ders programımız da hazır. Detaylı bilgi için http://eba.gov.tr ve http://uzaktanegitim.meb.gov.tr adreslerine başvurabilirsiniz."

Selçuk, iyi dersler dileğinde bulunduğu öğrencilere, şöyle seslendi:

"Sizden büyük bir ricam var. Lütfen bizim için okuyun, yazın, derslerinizi izleyin, canlı dersleri kaçırmayın, konuşun, anlatın, fikrinizi ifade edin. Bu ülkenin size, çabanıza ve enerjinize ihtiyacı var."

Paylaşımda ayrıca 1'inci sınıflar hariç, 2-12'nci sınıf öğrencilerinin canlı ders programı tablosuna yer verildi.