Canlı altın fiyatları! 15 Ekim Altın fiyatları döviz! Son dakika: Anlık Gram altın çeyrek altın ne kadar? | Video

Video: Canlı altın fiyatları! 15 Ekim Altın fiyatları döviz! Son dakika: Anlık Gram altın çeyrek altın ne kadar? | Video

Altının gram fiyatı 15 Ekim Perşembe günü de dolar kuru ve ons altın fiyatına bağlı olarak değişkenlik göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaşadığı yukarı yönlü değişimle eski seviyesine geri dönen gram altın 480 lira sınırını aşmayı başarmıştı. Peki ama güvenli liman altın bugün kaç TL'den işlem görüyor. İşte 15 Ekim 2020 Perşembe günü anlık altın fiyatları! 

Altının gram fiyatı 15 Ekim Perşembe günü de dolar kuru ve ons altın fiyatına bağlı olarak değişkenlik göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaşadığı yukarı yönlü değişimle eski seviyesine geri dönen gram altın 470 lira sınırını aşmayı başarmıştı. Peki ama güvenli liman altın bugün kaç TL'den işlem görüyor. İşte 15 Ekim 2020 Perşembe günü anlık altın fiyatları! 

BUGÜN GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının gramı piyasalarda Perşembe günü 08:20 itibariyle 484 TL’den işlem görmeye başladı. Aynı esnada altının ons fiyatı ise bin 901 dolarda bulunuyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI 15 EKİM 2020

Çeyrek altının bugünkü alış fiyatı 784 lirada konumlanırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 793 lirada yer alıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Hem alış hem de satış fiyatı yeniden 3 bin liranın üzerine çıkan cumhuriyet altını ise bugün 3 bin 139 liradan alınırken 3 bin 159 liradan satışa sunuluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS