hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (02-04-2024)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde az bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık İstanbul'da 25, Edirne'de 28, Bursa ve Kocaeli'de 32 dereceye yükseliyor. Çarşamba günü ise sıcaklıkların 20 ile 25 derece arasına inmesi bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık ise bu dönemde genellikle 25 ile 30 derece arasında ölçülecek.

  Akdeniz Bölgesinde güneşli, açık bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık Antalya'da 25, Adana'da 31, Kahramanmaraş'ta 28, Hatay'da 29 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Ankara'da 25, Eskişehir'de 29, Kayseri'de 24, Sivas'ta 23 derecelik sıcaklık ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinde az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık ise Bolu'da 28, Samsun'da 23, Trabzon'da 20 derece ölçülüyor. Çarşamba günü bölgenin orta ve doğu kesimlerinde bulutların yoğunlaşması bekleniyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklıklar Kars'ta 18, Malatya'da 24, Elazığ'da 23, Hakkari'de 14 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık Gaziantep'te 27, Diyarbakır'da 24, Şanlıurfa'da 28, Adıyaman'da 25 derece ölçülüyor. Çarşamba günü de bölgede benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR