hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (04-04-2024)

  Marmara Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Cuma günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık İzmir ve Muğla’da 24, Denizli’de 27, Afyonkarahisar’da 23 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde parçalı bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık Antalya’da 23, Adana’da 27, Kahramanmaraş ve Hatay’da 26 derece ölçülüyor. Cuma günü bölgede bulutlu ve yağışlı bir hava bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında seyrediyor. Cuma günü sıcaklıkların 20 derecenin altına inmesiyle bölgede yağışların görülmesi bekleniyor.

  Karadeniz Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık ise Bolu ve Gümüşhane’de 23, Samsun ve Trabzon’da 16 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklıklar Kars’ta 15, Malatya’da 25, Elazığ’da 24, Hakkari’de 16 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık Gaziantep’te 26, Diyarbakır ve Adıyaman’da 25, Şanlıurfa’da 28 derece ölçülüyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR