Hava Durumu (05-12-2021)

Video: Hava Durumu (05-12-2021)

Marmara, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ile Orta ve Batı Akdeniz’de parçalı bulutlar hakim. İç Ege ve Batı Akdeniz ise yağış alıyor. Kalan bölgelerde ise çok bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Denizlerde rüzgar çoğunlukla orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Orta Akdeniz’de kuvvetli esmesi bekleniyor.

Marmara Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Bursa’da 19, Kocaeli’de 18 derece ölçülüyor. Pazartesi günü bölge genelinde bulutlar yoğunlaşır.

Ege Bölgesi'nde de sağanak yağışlar var. Bu yağışlar Pazartesi Salı günü de devam edecek. Sıcaklık İzmir’de 21, Afyon’da 12 derece.

Akdeniz Bölgesi'nde yağış batı kesimlerde. Bölgenin kalanında parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık Antalya’da 19, Mersin ve Adana’da 20 derece. Yağış pazartesi günü de batı kesimlerde devam edecek.

İç Anadolu Bölgesi'nde yerel yağışlar görülüyor. Bölge genelinde hava parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Ankara’da 11, Sivas’ta 8 derece ölçülüyor.

Karadeniz Bölgesi'nde hava çok bulutlu, yer yer bölgesel yağışlar bekleniyor. Pazartesi günü hava açıyor, parçalı bulutlar görülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Kars ve Erzurum’da 5, Malatya ve Hakkari’de 9 derece ölçülüyor. Gece sıcaklıklar ise bölgenin kuzeyinde sıfırın altında 8-9 derecelere kadar düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Gaziantep ve Diyarbakır’da 13 derece. Pazartesi Salı bölge genelinde güneş daha çok görülecek.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS