{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (05-12-2022)

Video: Hava Durumu (05-12-2022)

Yeni haftanın ilk gününde yağışlar Orta ve Doğu Karadeniz’de sağanak, Doğu Anadolu’nun kuzeyinde yer yer kar yağışı şeklinde görülüyor. Güney bölgelerde az bulutlu bir hava görülürken yurdun kalanında parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzü hakim.

Denizlerde beklenen kuvvetli bir rüzgar yok. Genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında rüzgarların esmesi bekleniyor.

Marmara Bölgesinde kapalı, bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık bölgede en yüksek 13-14 derecelerde ölçülüyor.

Ege Bölgesinde parçalı bulutlu bir gökyüzü görülüyor. İç kesimlerde zaman zaman sis de etkili oluyor. Sıcaklık İzmir ve Muğla’da 16, Afyonkarahisar’da 13 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde hava az bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 22-23 derecelerde seyrediyor. Hatay dolaylarında ise sıcaklık 18 derece  ölçülüyor.

İç Anadolu Bölgesinde sisli ve puslu bir hava hakim. Sıcaklık bölgede en yüksek 10-11 derecelerde ölçülüyor. Sivas dolaylarında sıcaklık 8 dereceye iniyor.

Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Yağış daha çok orta ve doğu kentlerde etkili oluyor. Sıcaklık Bolu’da 10, Samsun’da 13, Trabzon’da 12 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kesimlerinde bulutlu bir hava var. Kars dolaylarında kar yağışı da görülüyor. Sıcaklık doğu kesimlerde en yüksek 3, batı kentlerde ise 10 derece ölçülüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde az bulutlu bir gökyüzü hakim. Sıcaklık bölgede 13 ile 17 derece arasında ölçülüyor. Salı günü bölgeye yağış geliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS