hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (10-07-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Meteoroloji verilerine göre Marmara bölgesinin geneli parçalı bulutlu, Salı günü bölge genelinde azalan bulutlar çarşamba günü tamamen dağılıyor, güneş görülüyor. Hava sıcaklıklarıysa artıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege bölgesinde de parçalı bulutlar görülüyor. Gökyüzü Salı günü az bulutlu Çarşamba ise güneşli olması bekleniyor. Hava açtıkça sıcaklıklar da artıyor.

  Akdeniz’de Kahramanmaraş dolayları gök gürültülü sağanak yağmurlu. diğer kentlerde parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Bulutların önümüzdeki günlerde azalması, havanın daha açık olması bekleniyor. Çarşamba günü Adana dolaylarında sıcaklık 39 dereceyi bulabilir.

  İç Anadolu bölgesinin doğusu gök gürültülü sağanak yağışlı. Salı günü azalan bulutlar Çarşamba günü yerini güneşli havaya bırakıyor, sıcaklıklar bölge genelinde artıyor.

  Karadeniz gök gürültülü sağanak yağışların etkisi altında. Yağışlar Salı günü bölge genelinde azalıyor Çarşamba ise güneşli bir gökyüzü bekleniyor.

  Doğu Anadolu bölgesinin geneli gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağış Salı günü Kars dolaylarında devam edebilir, Çarşamba ise bölge genelinde açık, güneşli bir gökyüzü bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Gaziantep ve Adıyaman dolayları parçalı bulutlu; Diyarbakır, Şanlıurfa ise güneşli. Hava sıcaklıkları Diyarbakır ve Şanlıurfa’da 35, Adıyaman’da 34, Gaziantep’te 33 derece.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR