hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (10-10-2023)

  Marmara Bölgesinde hava parçalı ve az bulutlu. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında seyrediyor. Çarşamba günü bölgede yer yer yağış görülmesi bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde az bulutlu bir hava var, iç kentlerde sis de etkili oluyor. Sıcaklık İzmir’de 27, Muğla’da 28, Afyonkarahisar’da 20 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde hava parçalı bulutlu, yer yer sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 29-30 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü yağışların etkisini yitirmesi bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinde gökyüzü parçalı bulutlu, doğu kesimlerde yer yer bulutlar yoğunlaşabilir. Sıcaklık Ankara’da 19, Kayseri’de 21, Sivas’ta 18 derece ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Sıcaklık 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin batı kentlerinde gökyüzü parçalı ve çok bulutlu. Bölgenin kalanında ise sağanak yağışlar etkili oluyor. Bu yağışların güney kesimlerde kuvvetli olması bekleniyor. Ani sel ve su baskınlarına, ulaşımda aksamalara karşı dikkatli olunmalı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de hava bulutlu ve yer yer yağışlı. Sıcaklık 26-28 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü bulutların dağılması, Perşembe günü güneşin daha fazla görülmesi bekleniyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR