hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (11-04-2024)

  Marmara Bölgesinde az bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede genellikle 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Cuma günü sıcaklıkların birçok ilde 25 derecenin üzerine çıkması bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık iç kentlerde 22-23 derecelerde, kıyı kesimlerde 25 ile 30 derece arasında ölçülüyor. Bölgenin Cuma gününü de benzer bir hava ile geçirmesi bekleniyor.

  Akdeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik ediyor. Sıcaklık ise Antalya ve Kahramanmaraş'ta 23, Adana'da 27, Hatay'da 22 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinin batı kentlerinde parçalı, doğu kesimlerinde çok bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık ise batı kentlerde 20 derecenin üzerinde seyrediyor.

  Karadeniz Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Bölgenin yüksek kesimlerinde sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık Bolu'da 23, Samsun'da 19, Trabzon'da 16 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin genelinde gök gürültülü sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklıklar Kars'ta 12, Malatya ve Elazığ'da 20, Hakkari'de 7 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinin de genelinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklıklar ise genellikle 20 ile 25 derece arasında seyrediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR