Hava Durumu (11-05-2022)

Video: Hava Durumu (11-05-2022)

Marmara, Kıyı Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu'da parçalı bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Karadeniz, İç Ege, İç Anadolu ve Doğu Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor ve yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise Türkiye genelinde mevsim normalleri civarında ölçülüyor. Denizlerde rüzgar Marmara ile Orta ve Kuzey Ege'de kuvvetli esiyor. Diğer kıyılarda ise orta kuvvet ve altında esmesi bekleniyor.

Marmara Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık İstanbul'da 19, Edirne'de 24 derece ölçülüyor. Perşembe günü sıcaklıkların birkaç derece yükselmesi bekleniyor.

Ege Bölgesinin kıyı kesimlerinde parçalı bulutlar görülürken iç kesimlerinde gök gürültülü sağanaklar etkili olmaya devam ediyor. Sıcaklık İzmir'de 23, Afyonkarahisar'da 19 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde gökyüzüne parçalı bulutlar hakim. Sıcaklık Antalya'da 24, Adana'da 27 derece ölçülüyor. Perşembe günü bölgenin doğu kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesinde gök gürültülü sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 20-21 derecelerde ölçülüyor. Perşembe günü yağış kesiyor, hava açıyor.

Karadeniz Bölgesinde hava çok bulutlu, yer yer yağışlı. Sıcaklık Bolu'da 18, Samsun ve Gümüşhane'de 16, Trabzon'da 14 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde gökyüzüne bulutlar hakim, doğu kesimlerde gök gürültülü sağanaklar da görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 14 ile 19 derece aralığında ölçülüyor. Bölgenin kuzeyinde gece ise sıfırın altına düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık Gaziantep'te 23, Diyarbakır'da 19, Şanlıurfa'da 24 derece ölçülüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS