hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (11-07-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Marmara Bölgesinde az bulutlu ve güneşli bir hava görülüyor. Edirne dolaylarında 36 derece ölçülen sıcaklık diğer illerde en yüksek 31-32 derecelerde seyrediyor. Çarşamba ve Perşembe sıcaklıkların yükselmesiyle birçok yerde 35 derecenin üzerine çıkması bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde hava az bulutlu, kıyı kesimlerde güneş daha çok görülüyor. Sıcaklık İzmir ve Denizli’de 35, Muğla’da 33 derece ölçülüyor. Çarşamba ve perşembe günü sıcaklıklar 2-3 derece yükselerek yer yer 39 dereceler ölçülecek.

   

  Akdeniz Bölgesinde de gökyüzü az bulutlu ve güneşli. Sıcaklık Antalya’da 36, Adana’da 37, Kahramanmaraş ve Hatay’da 34 derece ölçülüyor. Perşembe günü birçok ilde sıcaklığın 40 derecenin üzerine çıkması bekleniyor.

   

  İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve az bulutlu. Sıcaklık bölgede 24 ile 26 derece arasında seyrediyor. İki gün içerisinde bölgede 5-6 derecelik sıcaklık artışı bekleniyor.

   

  Karadeniz Bölgesinde yağış orta ve doğu kesimlerde devam ediyor. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba gününden itibaren sıcaklığın yükselmesiyle yağışlar sona eriyor.

   

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kesimleri gök gürültülü sağanak yağışlı. Bölgenin kalanında ise parçalı bulutlar görülüyor. Yağışlı alanda sıcaklık 20 derecenin altında kalıyor. Diğer illerde 28-29 derecelerde ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 33-34 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü bulutlar dağılıyor, sıcaklıklar yükseliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR