hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (12-03-2023)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve sağanak yağışlı. Bölgede beklenen kuvvetli rüzgar ağaç ve direk devrilmesi, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara neden olabilir dikkatli olunmalı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin de geneli kuvvetli sağanak yağışların etkisi altında kalıyor. Sıcaklık İzmir-Denizli dolaylarında 19-20 derecelerde ölçülüyor. Yağışların pazartesi günü iç kesimlerde devam etmesi bekleniyor.

  Akdeniz Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlar yeni haftada da devam edecek. 20 ile 25 derece arasında seyreden sıcaklıklar birkaç derece azalacak yer yer 20 derecenin altına gerileyecek.

  İç Anadolu Bölgesinin de geneli yağışlı. Sıcaklık Ankara'da 11, Eskişehir'de 12, Kayseri'de 15 derece ölçülüyor, Pazartesi gün batı kentlerde tek hanelere düşüyor.

  Karadeniz Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık Bolu'da 13, Samsun ve Gümüşhane'de 18, Trabzon'da 21 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin batı kentlerinde yerel yağışlar etkili oluyor. Bölgenin kalanında hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Malatya'da 17, Elazığ'da 20 derece ölçülüyor, gece ise 4-5 derecelere düşüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık Gaziantep ve Adıyaman'da 18, Diyarbakır'da 22, Şanlıurfa'da 23 derece ölçülüyor. Bölge yeni haftaya ise yağışla başlayacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR