hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (12-04-2024)

  Marmara Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık İstanbul'da 23, Edirne'de 28, Bursa'da 25, Kocaeli'de 26 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık iç kentlerde 22-23, kıyı kesimlerde 27-28 derecelerde ölçülüyor. Bölgede hafta sonu az bulutlu bir gökyüzü bekleniyor.

  Akdeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik ediyor. Sıcaklık ise Antalya'da 24, Adana'da 26, Kahramanmaraş ve Hatay'da 23 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde bulutlu bir hava görülüyor, doğu kesimlerde sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık ise batı kentlerde 20 derecenin üzerinde seyrediyor.

  Karadeniz Bölgesinde çok bulutlu bir hava hakim. Bölgenin batısında ve yüksek kesimlerinde sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık Bolu'da 20, Samsun'da 17, Trabzon'da 15 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yağışlar etki alanını daraltı. Bölgede bulutlu bir hava hakim. Sıcaklıklar Kars'ta 17, Malatya'da 21, Elazığ'da 23, Hakkari'de 9 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinin de genelinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklıklar ise genellikle 20 ile 25 derece arasında seyrediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR