hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (13-03-2023)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde hava parçalı bulutlu ve yer yer sağanak yağışlı. Bölgede beklenen kuvvetli rüzgar ağaç ve direk devrilmesi, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara neden olabilir dikkatli olunmalı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin iç kesimlerinde kuvvetli sağanaklar sürüyor. Kıyıda ise parçalı bulutlar hakim. Sıcaklık birkaç derece azaldı. İzmir'de 15, Muğla'da 14, Afyonkarahisar'da 7 derecelik sıcaklık ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Bu yağışların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor. Sıcaklık Adana'da 21, Kahramanmaraş ve Hatay'da 17 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinin de geneli yağışlı. Sıcaklık Ankara'da 8, Eskişehir'de 4, Kayseri'de 13 dereceye geriledi. Salı gününden itibaren tekrar artmaya başlıyor.

  Karadeniz Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık Bolu'da 5, Samsun'da 10, Trabzon'da 13 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlar Malatya ve Elazığ'da kuvvetli şekilde görülecek. Sıcaklık ise Malatya'da 14, Elazığ'da 11 derece ölçülüyor, gece ise 7-8 derecelere düşüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi de yağışlı havanın etkisi altına girdi, bölgenin genelinde kuvvetli sağanaklar etkili oluyor. Sıcaklık Gaziantep ve Diyarbakır'da 14, Şanlıurfa'da 18, Adıyaman'da 13 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR