hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (13-04-2024)

  Marmara Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık İstanbul’da 23, Edirne’de 29, Bursa ve Kocaeli’de 26 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık iç kentlerde 22-23, kıyı kesimlerde 27-28 derecelerde ölçülüyor. Bölgede Pazar günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Akdeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik ediyor. Sıcaklık ise Antalya’da 29, Adana ve Kahramanmaraş’ta 26, Hatay’da 24 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava görülüyor, doğu kesimlerde bölgesel yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık ise batı kentlerde 20 derecenin üzerinde seyrediyor.

  Karadeniz Bölgesinin doğu kesimlerinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Bölgenin kalanında hava parçalı ve az bulutlu. Sıcaklık Bolu’da 22, Samsun’da 18, Trabzon’da 15 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yağışlar etki alanını daraltı. Bölgede parçalı bulutlu bir hava hakim. Sıcaklıklar Kars’ta 18, Malatya’da 21, Elazığ’da 22, Hakkari’de 15 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de yağışlar dar bir alanda devam ediyor. Sıcaklıklar ise genellikle 20 ile 25 derece arasında seyrediyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR