hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (17-03-2023)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinin geneli yağışlı. Sıcaklık bölgede 10-12 derecelerde ölçülüyor. Cumartesi ve Pazar günü benzer bir hava durumu bekleniyor ancak Pazar günü sıcaklığın birkaç derece artması bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Sıcaklık iç kentlerde 10 derecenin altında kalıyor, kıyıya doğru ilerledikçe 18-19 derecelere çıkıyor.

  Akdeniz Bölgesinde kuvvetli sağanak yağışlar sürüyor. Adana ve Mersin dolaylarında beklenen aşırı yağış sel ve su baskınlarına, yıldırım, dolu yağışı, ulaşımda aksamalara neden olabilir, dikkatli olunmalı. Sıcaklık ise bölgede en yüksek 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde de yağışlar etkili oluyor. Bu yağışlar hafta sonunda da etkisini sürdürecek. Sıcaklık Ankara'da 11, Eskişehir'de 6, Sivas'ta 14 derece ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinin de geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık Bolu'da 7, Samsun'da 12, Trabzon'da 14 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yağışlar devam ediyor. Sıcaklık Malatya ve Elazığ'da en yüksek 15 derece, en düşük 4-5 derecelerde ölçülüyor. Bu alanda yağışların hafta sonu daha kuvvetli olması bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de hava bulutlu ve yağışlı. Şanlıurfa dolaylarında yağış bir günlük mola veriyor, hafta sonu yine kuvvetli şekilde etkili olması bekleniyor. Sıcaklık bölgede 13 ile 18 derece arasında seyrediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR