{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (23-11-2022)

Video: Hava Durumu (23-11-2022)

Türkiye'nin batı bölgelerinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Bu yağışların Kıyı Ege ve Batı Akdeniz'de kuvvetli gök gürültülü sağanak şeklinde olması bekleniyor. Yurdun kalanında ise parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü var. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları ise batı kesimlerden başlayarak normallerin altına inmeye hazırlanıyor. Denizlerde rüzgar Marmara, Ege ve Batı Akdeniz'de zaman zaman fırtına seviyesine çıkacak şekilde kuvvetli esiyor. Diğer kıyılarda ise orta kuvvet ve altında rüzgarların esmesi bekleniyor.

Marmara Bölgesinde sağanak yağışlar etkili olmaya devam ediyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 21-22 derecelerde ölçülüyor. Perşembe günü ise sıcaklık 3-4 derece düşüyor.

Ege Bölgesinde de sağanak yağışlar etkili. Bu yağışlara kıyı kesimlerde gök gürültüleri de eşlik ediyor ve yağış kuvvetli şekilde bekleniyor. Ani sel ve su baskınlarına, ulaşımda aksamalara karşı tedbirli olunmalı.

Akdeniz Bölgesinin batı kesimleri de kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlı. Bölgenin kalanında ise parçalı bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede 20 ile 23 derece arasında ölçülüyor. Perşembe günü yağış bölgenin geneline yayılıyor.

İç Anadolu Bölgesinde gökyüzü çoğunlukla az bulutlu. Sıcaklık bölgede 14 ile 17 derece arasında ölçülüyor. Gece ise sıcaklık yer yer 0 dereceye iniyor.

Karadeniz Bölgesinde de az bulutlu bir hava var ancak batı kentlerde bulutlar yoğunlaşıyor. Sıcaklık Bolu'da 15, Samsun'da 23, Trabzon'da 20 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesi parçalı ve az bulutlu bir havaya sahip. Sıcaklık bölgede en yüksek 12-14 derecelerde ölçülüyor. Gece bölgenin kuzeyinde sıfırın altında 3 dereceye kadar düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde gökyüzü parçalı ve az bulutlu. Bölgeye yağış Perşembe günü geliyor ve hafta sonuna kadar etkili olması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS