hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (26-11-2023)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık bölgede 10-11 dereceye varan düşüşle İstanbul'da 8, Edirne'de 6, Kocaeli'de 12 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde kuvvetli sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık iç kentlerde 8-9 derecelerde, kıyı kesimlerde 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Kuvvetli yağışların oluşturabileceği sel ve su baskınlarına, ulaşımda aksamalara karşı dikkatli olunmalı.

  Akdeniz Bölgesinin genelinde de sağanak yağışlar görülüyor. Bu yağışların kuvvetli olması bekleniyor. Sıcaklık Antalya'da 21, Kahramanmaraş'ta 15, Hatay'da 17 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde hava yağmurlu. Sıcaklık bölgede genellikle 10 ile 15 derece arasında seyrediyor. Pazartesi günü bölge genelinde sıcaklıkların 2-3 derecelere kadar inmesi bekleniyor.

  Karadeniz Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Sıcaklık Bolu'da 12, Samsun ve Trabzon'da 24 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yağışlar etkili oluyor. Bu yağışların kuzey ve güney kesimlerde karla karışık yağmura da dönmesi bekleniyor. Sıcaklık ise Kars'ta 9, Malatya'da 12, Hakkari'de 6 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık ise Gaziantep ve Diyarbakır'da 14, Şanlıurfa'da 16, Adıyaman'da 13 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow