Talihsiz ressam sergisinin açılışına gidemedi

Video: Talihsiz ressam sergisinin açılışına gidemedi
Almanya'da ün yapmış Türk bir ressam olan <a class="in-news-link" href="/buket-aslantepe" target="_blank" title="Buket Aslantepe haberleri">Buket Aslantepe</a>, uzun zamandır çalıştığı sergisinin açılışı için birkaç gün önce <a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a>'a gelmişti. Galeride son hazırlıklarını yaparken düşüp, kalçasını, bacağını ve kaburgalarını kırdı. O sergiye gidemeyince, sanatseverle Skype bağlantısı yaptı. CNN TÜRK Muhabiri <a class="in-news-link" href="/fulya-ozturk" target="_blank" title="Fulya Öztürk haberleri">Fulya Öztürk</a>'ün haberi.

Almanya'da ün yapmış Türk bir ressam olan Buket Aslantepe, uzun zamandır çalıştığı sergisinin açılışı için birkaç gün önce İstanbul'a gelmişti. Galeride son hazırlıklarını yaparken düşüp, kalçasını, bacağını ve kaburgalarını kırdı. O sergiye gidemeyince, sanatseverle Skype bağlantısı yaptı. CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk'ün haberi.

Almanya'nın en ünlü ressamlarından Buket Aslantepe, "Uçuk Kaçık" adını verdiği sergisinin açılışı için İstanbul'a gelmişti. Ancak sanatseverlerle mutlu gününü yaşayamadı. O sergiye gidemeyince, hastanedeki odasından sergi salonuna Skyple bağlantısı yaptı. 

Ünlü ressamın tedavisi uzun sürecek. Fakat bu süreç içinde resim yapmaya devam edecek.

Ressam Buket Aslantepe'nin sergisi, 12 Kasım'a kadar Galeri Selvin'de gezilebilir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS