Cahit Berkay ve Emrah Karaca'dan Radyo D'ye özel açıklamalar

  1. Kültür Sanat
  2. Müzik
Video: Cahit Berkay ve Emrah Karaca'dan Radyo D'ye özel açıklamalar
50. yılını geride bırakan Moğollar grubunu temsilen son üye Emrah Karaca ve Cahit Berkay, Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Cahit Berkay, Moğollar'ın en yeni üyesi Emrah Karaca'nın gruba katılma serüvenini anlattı. Parasız kaldığı için Fransa'dan Türkiye'ye film müzikleri yapmaya geldiğini açıklayan Cahit Berkay, "İyi bir filme iyi müzik doğru iştir" dedi. Cahit Berkay, eski zamanlarda film müziklerini canlı çaldıklarını söyledi. <a class="in-news-link" href="/canli-yayin" target="_blank" title="Canlı yayın haberleri">Canlı yayın</a> esnasında Radyo D'ye gelen mesajlara cevaplar veren Karaca ve Berkay, 50. yıla özel konser vereceklerinin müjdesini verdi.

50. yılını geride bırakan Moğollar grubunu temsilen son üye Emrah Karaca ve Cahit Berkay, Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Cahit Berkay, Moğollar'ın en yeni üyesi Emrah Karaca'nın gruba katılma serüvenini anlattı. Parasız kaldığı için Fransa'dan Türkiye'ye film müzikleri yapmaya geldiğini açıklayan Cahit Berkay, "İyi bir filme iyi müzik doğru iştir" dedi. Cahit Berkay, eski zamanlarda film müziklerini canlı çaldıklarını söyledi. Canlı yayın esnasında Radyo D'ye gelen mesajlara cevaplar veren Karaca ve Berkay, 50. yıla özel konser vereceklerinin müjdesini verdi.

Radyo D'yi RadyoD.com kurumsal web sitesinden ve Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu radyonom.com'dan da dinleyebilirsiniz. Radyo D, gündem yaratan ünlü konuklarıyla 104 frekansında ve radyonom.com'da.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS