İrem Derici yeni şarkısının detaylarını anlattı

Video: İrem Derici yeni şarkısının detaylarını anlattı
<a class="in-news-link" href="/irem-derici" target="_blank" title="İrem Derici haberleri">İrem Derici</a>, Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Sanatçı son tekli çalışması olan 'Bazı Aşklar Yarım Kalmalı' şarkısının klibinde çektiği zorlukları anlattı. Gelecekteki planlarından bahseden Derici, 'Sevmek Bizim İşimiz' adlı şarkısını Şubat ayında çıkarmayı planladığını söyledi. Buray'ın 'Gel Demen de Yeterdi' isimli şarkısıyla da dinleyicilerinin karşısına çıkacağını belirten İrem Derici, hem ağlatıp hem güldüreceğini ifade etti.

İrem Derici, Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Sanatçı son tekli çalışması olan 'Bazı Aşklar Yarım Kalmalı' şarkısının klibinde çektiği zorlukları anlattı. Gelecekteki planlarından bahseden Derici, 'Sevmek Bizim İşimiz' adlı şarkısını Şubat ayında çıkarmayı planladığını söyledi. Buray'ın 'Gel Demen de Yeterdi' isimli şarkısıyla da dinleyicilerinin karşısına çıkacağını belirten İrem Derici, hem ağlatıp hem güldüreceğini ifade etti.

Radyo D'yi RadyoD.com kurumsal web sitesinden ve Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu radyonom.com'dan da dinleyebilirsiniz. Radyo D, gündem yaratan ünlü konuklarıyla 104 frekansında ve radyonom.com'da.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS