Işın Karaca 'Eyvallah' albümünü anlattı

Video: Işın Karaca 'Eyvallah' albümünü anlattı
Işın Karaca, "Eyvallah" albümü ile Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Kendi şirketi olduğu için oldukça özgür hissettiğini söyleyen Işın Karaca, üretmeden duramadığını söyledi. Albümü hakkında konuşan Karaca, şarkılarının nasıl yazıldığından bahsetti. İki yüz albümde geri vokal yaptığını söyleyen <a class="in-news-link" href="/unlu" target="_blank" title="ünlü haberleri">ünlü</a> şarkıcı, kendi emekleriyle buraya geldiğini belirtti.

Işın Karaca, "Eyvallah" albümü ile Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Kendi şirketi olduğu için oldukça özgür hissettiğini söyleyen Işın Karaca, üretmeden duramadığını söyledi. Albümü hakkında konuşan Karaca, şarkılarının nasıl yazıldığından bahsetti. İki yüz albümde geri vokal yaptığını söyleyen ünlü şarkıcı, kendi emekleriyle buraya geldiğini belirtti.

Radyo D'yi RadyoD.com kurumsal web sitesinden ve Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu radyonom.com'dan da dinleyebilirsiniz. Radyo D, gündem yaratan ünlü konuklarıyla 104 frekansında ve radyonom.com'da.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS