Mars Grubu: Geri adım atmayacağız

Video: Mars Grubu: Geri adım atmayacağız

Beyaz perde'deki kavgaya Kültür ve Turizm Bakanlığı el koydu. "Yeni Cem Yılmaz'lar çıkarırız" sözünün öznesi Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Şahan Gökbakar'la çözüm arayışı için görüşmeler başladı. Tartışmayı başlatan Mars Grup ise yazılı bir açıklamayla, "Krizin sorumlusu yapımcılar" dedi ve geri adım atmayacaklarını söyledi.

Mars Grup yöneticilerinden Aslı Irmak Acar, geçtiğimiz günlerde söylediği "Yeni Cem Yılmaz'lar çıkarırız" sözüyle tepki çekmişti. Şirket, yapımcılarla yaşanılan krize dair bir açıklama yayınladı. Perdedeki krizle ilgili son açıklama CGV Mars Entertainment Group CEO'su Dong Won Kwak'tan geldi.


CGV Mars Entertainment Group CEO'su Dong Won Kwak, "Herhangi bir paydaşın izleyicinin rahat bir sinema salonunda, yeme-içme hizmetleriyle birlikte sevdikleri filmlerin tadını çıkarma hak ve avantajlarını feda ederek, endüstri ortamını kimsenin faydasına olmayan bir duruma sürüklemesinin doğru olmayacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.


Kwak, yaşanılan krizle ilgili geri adım atmayacaklarını belirterek, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar ile ilgili de "Sektörümüzün geleceği için yeni nesil liderlerin belirlenmesi ve geliştirilmesi için durmadan çaba sarf etmemiz gerektiğine inanıyoruz" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS