Queen'i anlatan filmin fragmanı yayında

Video: Queen'i anlatan filmin fragmanı yayında
İngiliz rock grubu Queen ve efsanevi solisti Freddie Mercury'nin hayatını anlatan <a class="in-news-link" href="/film" target="_blank" title="film haberleri">film</a> Bohemian Rhapsody'nin fragmanı yayınlandı. Fragmanda, filmde efsanevi solisti canlandıran oyuncu Rami Malek'in makyaj ve kostümlerinin orijinallere inanılmaz benzerliği dikkat çekti.

İngiliz rock grubu Queen ve efsanevi solisti Freddie Mercury'nin hayatını anlatan film Bohemian Rhapsody'nin fragmanı yayınlandı. Fragmanda, filmde efsanevi solisti canlandıran oyuncu Rami Malek'in makyaj ve kostümlerinin orijinallere inanılmaz benzerliği dikkat çekti.

Uzun zamandır merak ediliyordu. İngiliz rock grubu Queen ve efsanevi solisti Freddi Mercury'nin hayatını anlatan ve grubun parçası Bohemian Rhapsody'nin adını taşıyan filmin fragmanı nihayet yayınlandı. Filmden ilk kareler, Queen hayranlarının uzun bekleyişine değdiğini gösterir nitelikte.

97 saniyelik fragman, söz konusu Freddi Mercury olunca, hem göze hem de kulağa hitap ediyor. Freddie Mercury'yi filmde Mr.robot adlı diziyle tanınan oyuncu Rami Malek canlandırıyor.Sinema ve müzik eleştirmenlerine göre, fragman, Rami Malek'in Freddie Mercury rolü için doğru bir isim olduğunun göstergesi.

Oyuncunun filmde, makyaj ve kostüm seçimi ile de, efsanevi şarkıcının rolünün hakkını vermiş gibi görünüyor. Fragmanın ilk sahnesi, Queen'in canlı konserlerinin alameti farikası olarak akıllara kazınan seyirciyle Freddi Mercury arasındaki vokal eşliği ile başlıyor. Rami Malek, Freddie Mercury ile özdeşleşen gümüş tulumu, siyah deri kostümü ve meşhur ayaklı mikrofon tutuşu ile sahnede.

Fragmanda, Freddie Mercury'nin grubun gitaristi Brian May ile tanışması, sonra da rock ve opera ezgilerini birleştiren Bohemian Rhapsody'nin stüdyo kaydına geçiliyor. Freddie Mercury, grubun canlı konserlerinde bile kayıttan çalınan koral kısmı anlatıyor. 

Bohemian Rhapsody, 2 Kasım'da vizyona girecek. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS