magazin haberleri

Afili Aşk 28. bölüm CANLI İZLE: Afili Aşk yeni bölüm canlı yayın linki

Video: Afili Aşk 28. bölüm CANLI İZLE: Afili Aşk yeni bölüm canlı yayın linki

Afili Aşk 28. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor. Yeni bölümü televizyonda izleme imkanı bulamayanlar Kanal D internet sitesi üzerinden Afili Aşk’ı izleyebilecekler. Yeni bölümde Kerem ve Ayşe büyük sırlarını sonunda açıklıyorlar. İşte, son bölümün canlı olarak izlendiği Kanal D canlı yayın sayfası…

Afili Aşk 28. bölümüyle bu akşam saat 20.00’den itibaren izlenebilecek. Afili Aşk’ı televizyonda izleme imkanı bulamayanlar Kanal D internet sitesi üzerinden izlenebilecek.


Şirkette yılbaşı çekilişi yapılır. Hem Ayşe hem de Kerem bir şekilde birbirlerine hediye almak istemektedirler. Türlü oyunlar sonucunda istediklerine kavuşurlar. Güzel bir seyahat çektikleri çileyi bertaraf etmeye yetecektir. Ancak önlerinde aşmaları gereken bir engel daha vardır. Tüm gerçeği yanlışı ve doğrusuyla ailelerine anlatmak zorundadırlar. Ayşe ilk adımı atar ve herkese başta oyun olan bu olayın sonrasında muazzam bir aşka dönüşmesini anlatır. Ailelerin bu duruma tepkisi ne olacak?


Afili Aşk canlı yayınını izlemek isteyenler saat 20.00’den itibaren aşağıdaki linki tıklayarak Afili Aşk’ı izleyebilecekler.


AFİLİ AŞK’I İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS