magazin haberleri

Afili Aşk 33. bölüm fragmanı: 33. bölümde Kerem ve Ceyda sevgili olacak mı?

Video: Afili Aşk 33. bölüm fragmanı: 33. bölümde Kerem ve Ceyda sevgili olacak mı?

Afili Aşk yeni bölüm fragmanı Ayşe’ye Kerem ve Ceyda arasında yaşananlarla ilgili aktarılanların gündem olacağını gösterdi. Ayşe aktarılan bilgilerin kendisini kıskandırmak için söylendiğini düşünse de yine de içine kurt düşecek. Peki, Afili Aşk 33. bölümde Ayşe’nin zorlu gecesi nasıl tamamlanacak?

Afili Aşk fragman videosu bu hafta Sevgililer Günü gelişmelerinin sıra dışı olayları beraberinde getireceğini gösterdi. Öte yandan Kerem ve Ceyda ile ilgili söylenenler Ayşe’yi şüphede bırakacak. İşte Afili Aşk 33. bölüm özeti ve sevilen dizide bu hafta yaşanacaklar…


AFİLİ AŞK 33. BÖLÜM ÖZETİ


Ayşe, zorlu bir gecenin ardından gördüğü kabusun içinde hapsolur. Ayşe’nin kulağına gelen söylentiler Kerem ve Ceyda’nın sevgili olduğu yönünde olsa da, Ayşe, bunun kıskandırmak için yapılan bir hamle olduğunu düşünmektedir. Ama bir yandan Ayşe, Kerem’in Ceyda’ya gittiği o gün ne olduğunu merak eder. Ayşe bu sorunun cevabını bulabilecek mi?


Bütün bunlar yaşanırken gündemde kurtarılması gereken bir atölye meselesi vardır. Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır. Ayşe liderliğinde, atölyenin tekrar ayağa kaldırılması için yeni bir fikir arama yoluna girerler. Kerem ve Ayşe hem aşkta hem de işte inatlaşmaya başlar. Kimin kazanacağı meçhuldür!


Sevgililer gününün yaklaşmasıyla tüm çiftler plan yapar. Bu planlar ister istemez bir dağ evinde kesişir. Gittiklerin evin efsanevi hikayesi yerini korku dolu anlara bırakır. Gerilimin her dakika arttığı o gecede bir de sürpriz misafir vardır. Bu sevgililer günü Kerem ve Ayşe aşkının çok geçmeden tekrar farkına varmalarını sağlayacak mıdır?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS