Atiye fragmanı yayınlandı! Atiye hangi kanalda, nerede çekiliyor?

Atiye fragmanı yayınlandı! Atiye hangi kanalda, nerede çekiliyor?

Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün yer aldığı Atiye dizisinin fragmanı yayınlandı. Atiye fragmanının yayınlanmasının ardından soru işaretleri de beraberinde geldi. En çok merak edilenler arasında ise “Atiye hangi kanalda?” ve “Atiye nerede çekiliyor?” soruların cevabı yer alıyor. İşte, dizi ile ilgili merak edilenler ve Atiye’nin konusu…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Atiye dizisinin fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasının ardından “Atiye hangi kanalda?” ve “Atiye nerede çekiliyor?” sorularının cevabı araştırılmaya başladı. Hemen belirtelim ki diziyle ilgili konusu da dâhil birçok detay belli oldu. İşte, Atiye dizisi ile ilgili merak edilen detaylar…

ATİYE HANGİ KANALDA?

Atiye, 190'dan fazla ülkede hizmet veren internet platformun Netfli’te yayınlanacak. Başrolünde Beren Saat'in yer aldığı Atiye ilk fragmanı izleyici ile buluştu. Atiye'nin 27 Aralık'ta izleyici ile buluşması bekleniyor.

ATİYE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Atiye dizisi İstanbul’da ve Şanlıurfa Göbeklitepe’de çekiliyor. Göbeklitepe veya Göbekli Tepe, Şanlıurfa il merkezinin yaklaşık olarak 22 km kuzeydoğusunda, Örencik Köyü yakınlarında yer alan dünyanın bilinen en eski kült yapılar topluluğudur.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ATİYE KONUSU NEDİR?

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.