magazin haberleri

Azize dizisi 3. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Kartal’dan beklenmedik savunma

Video: Azize dizisi 3. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Kartal’dan beklenmedik savunma

Azize yeni bölüm fragmanı bu hafta Kartal’ın Azize’yi savunacağını gösterdi. Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde kardeşiyle ilgili gelişmeler Azize’yi tedirgin edecek. Peki, Azize 3. bölümde Balkan’ın başına neler gelecek?

Azize fragman videosu yeni haftada Kartal ve çevresinde önemli olayların meydana geleceğini gösterdi. Balkan’ın yaşadıkları ise herkesi şaşırtmaya yetecek. İşte Azize dizisi 3. bölüm özeti ve 2 Aralık’ta ekrana gelecek bölümün tanıtım videosu…


AZİZE YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Kartal, Azize'yi savunuyor. Azize kardeşinin iyileşeceğini düşünür ancak Azize'yi farklı bir son beklemektedir. Balkan'ın başına gelenler başta Kartal olmak üzere herkesin kendisini sorgulamasına sebep olur. Kartal, Azize ve Balkan arasındaki bağı bulmaya çok yaklaşmıştır. Öte yandan Azize'nin üzerine gelen herkes Kartal'ın hışmıyla karşılaşır.


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Azize'nin Balkan'ı bıçakladığı anda başına silah dayanır. Silahı Azize'nin başına dayayan ise Balkan'ın karısı Yıldızdır. Azize korku dolu anlar yaşarken, Okan komiser Alpanların evine baskın yapar. Kartal'ı almak isteyen Okan, karşısında İskender Alpan'ı bulur. Alpanlar ve Okan komiser yıllar sonra bir kez daha karşı karşıya gelir. Okan'ın silahı Kartal'a kaldırmasıyla herkesin yüreği ağzına gelir. Azize ise bir şekilde Yıldız'dan kurtulmayı başarır. Yıldız, elinde silahla Azize'nin izini sürer. Tam bu sırada Balkan'ın kanlar içinde yerde yattığını gören Alpanlar büyük panik ve korku yaşar. Okan ise Balkan'ı bıçaklayanın Azize olduğunu tahmin eder ve Alpanlardan önce Azize'yi bulmalıdır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS