magazin haberleri

Kısmetse Olur 362. yeni bölüm fragmanı

Video: Kısmetse Olur 362. yeni bölüm fragmanı
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> 18 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal aşkı tamamen bitiyor mu? Farima ve Gökhan hakkında çıkan iddia ortalığı kızıştıracak! Evde kalan iki çiftin çıktığı romantik yemekte neler yaşanacak? Kısmetse Olur yayınlanacak olan yeni bölümde, Ünal'ın Gökhan ve Farima hakkında ortalığa attığı iddia büyük yankı uyandıracak.

Kısmetse Olur 18 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal aşkı tamamen bitiyor mu? Farima ve Gökhan hakkında çıkan iddia ortalığı kızıştıracak! Evde kalan iki çiftin çıktığı romantik yemekte neler yaşanacak? Kısmetse Olur yayınlanacak olan yeni bölümde, Ünal'ın Gökhan ve Farima hakkında ortalığa attığı iddia büyük yankı uyandıracak.

Gökhan'ın program dışında Farima'yla konuştuğunu iddia eden Ünal, bu bilgiyi nereden aldı? Gökhan bu iddia karşısında ne cevap verecek? Farima, iddiaları doğrulayacak mı? Öte yandan Gözde ve Ünal ilişkisinde sona geliniyor! Bu ilişkinin yürümeyeceğini düşünen Gözde, artık bir şeyleri düzeltmeye çalışmaktan yorulduğunu ve böyle bir ilişkiye hazır olmadığını söylüyor. Ünal'la ilgili tüm konuşmaları bundan sonra dinlemek istemeyen gelin adayı bu ilişkiyi tamamen bitirme kararı mı alıyor? Gözde'nin aklında ne var?

Kısmetse Olur'da kalan Gökhan - Sibel ve Adnan - Didem çifti romantik yemeğe çıkıyor. Romantik yemekte eğlenceli anlar yaşayan çiftler arasında beklenmedik bir konu daha gündeme geliyor. Evde yalnızca ik çift kaldıklarını söyleyen Adnan, neden Onur ve Aycan'ı saymadı? Adnan'ın bu sözleri söylemesinin altında yatan sebep ne?

Kısmetse Olur yeni bölümüyle Cumartesi 13.00'de Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS