Kısmetse Olur 365. yeni bölüm fragmanında şok!

Kısmetse Olur 365. yeni bölüm fragmanında şok!

Kısmetse Olur 22 Şubat Çarşamba yayınlanacak olan yeni bölümde, Gökhan ve Sibel arasında herkesi şok eden büyük bir tartışma yaşanıyor. Gökhan'la tartıştıktan sonra gözyaşlarına boğulan Sibel'i diğer gelin adayları sakinleştirmekte güçlük çekiyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kısmetse Olur'da şok eden kavga

Gökhan ve Sibel aşkında depremler oluyor! Kısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden Gökhan ve Sibel arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Çıkan tartışma üzerine gerilen ikili arasında tansiyon yükseliyor ve Sibel gözyaşlarına boğuluyor. Fragmanda, Gökhan elendikten sonra üç hafta onu beklediğini ve evde hiçkimseyle baş başa dahi konuşmadığını dile getiren Sibel'i bu konuşmaya iten sebep neydi? Gökhan, bu konuşma karşısında neden sinirlenerek evi terk etti? İkili arasında çıkan sorun yoksa kıskançlık krizi miydi?

"Kimse selam dahi vermesin, yüzüme de bakmasın"

Sibel'le tartıştıktan sonra gelinler evini terk eden Gökhan, merdivenlerden öfkeli bir şekilde, "Selam dahi vermesin, yüzüme dahi bakmasın, kimse de adımı ağzına almasın" diyerek bağırdı. Gökhan'ın bu sözleri üzerine Sibel, bahçede sinirden ağlamaya başlıyor. Sibel'i ise diğer gelin adayları sakinleştirmeye çalışıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ünal, Gözde için mücadele edecek mi?

Öte yandan Gözde için gözyaşlarına boğulan ve aşkını itiraf eden Ünal'ın kafasında bundan sonra ne yapmak var? Günlerdir zor durumda olan ve içine kapanan damat adayı Ünal'a Adnan destek oluyor. Adnan, Ünal'ı Gözde için mücadele etmesi yönünde yüreklendiriyor. Peki Ünal, Gözde'yi tekrar kazanabilecek mi?