magazin haberleri

Kısmetse Olur 419. yeni bölüm fragmanında büyük kavga!

Video: Kısmetse Olur 419. yeni bölüm fragmanında büyük kavga!
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> 419. yeni bölüm fragmanında gelinler evinde Rabia ve Farima arasında büyük bir kavga çıkıyor. Gelin adaylarının ayırmakta zorlandığı kavgaya yapım ekibi müdahale etmek zorunda kalıyor.

Kısmetse Olur 419. yeni bölüm fragmanında gelinler evinde Rabia ve Farima arasında büyük bir kavga çıkıyor. Gelin adaylarının ayırmakta zorlandığı kavgaya yapım ekibi müdahale etmek zorunda kalıyor.

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında büyük bir kavga çıkıyor. Farima, ilişkisini bozacak türden sözlerinden dolayı Rabia'nın üzerine yürüyor. Rabia da aynı şekilde Farima'ya kaşrılık verince evde adeta kıyamet kopuyor. Diğer glein adayları bu büyük kavganın tam ortasında kalıyor ve ikiliyi ayırmakta güçlük çekiyor. Sınırların aşıldığı bu kavgada devreye yapım ekibi girmek zorunda kalıyor. Peki bu sıradışı kavga Farima ve Rabia'ya nasıl bir son getirecek?

ÇARŞAMBA FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...

Melis ve Adnan arasında ise Kemal kavgası çıkıyor. Adnan'ın Kemal için Melis'i silmesi yeniden gündeme geliyor ve Adnan artık Kemal'le dost olmadığını açıklıyor. Eski defterler bir bir açılmaya başlıyor. Melis ve Adnan yüzleşmesinin ardından Onur da konuya dahil oluyor.

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da kanald.com.tr'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS