magazin haberleri

Vatanım Sensin 43. bölüm özeti! Azize'yi bekleyen zor anlar

Video: Vatanım Sensin 43. bölüm özeti! Azize'yi bekleyen zor anlar
<a class="in-news-link" href="/vatanim-sensin" target="_blank" title="Vatanım Sensin haberleri">Vatanım Sensin</a>'in 43. bölümünde ailesine kavuşan <a class="in-news-link" href="/azize" target="_blank" title="Azize haberleri">Azize</a>, yaşadıklarını saklamaya çalışıyor. Zira hakikatin ortaya çıkması Milli Mücadele'nin gidişatını engelleyeceği için saklı kalma konusunda önem arz etmektedir. Azize'ye kavuşan <a class="in-news-link" href="/cevdet" target="_blank" title="Cevdet haberleri">Cevdet</a>'in şaşkınlığı devam etmektedir. Bunu ailesiyle paylaşmak zorunda kalan Cevdet, öldü sanılan Azize'nin ailesi tarafından öğrenilmesiyle büyük bir kavuşma yaşanır. 'Azize'sine kavuşan Cevdet, saklı kalan gerçekleri öğrenmek ister. Azize gizli vazifesi ile hakikatler arasında sıkışıp kalır.

Vatanım Sensin'in 43. bölümünde ailesine kavuşan Azize, yaşadıklarını saklamaya çalışıyor. Zira hakikatin ortaya çıkması Milli Mücadele'nin gidişatını engelleyeceği için saklı kalma konusunda önem arz etmektedir. Azize'ye kavuşan Cevdet'in şaşkınlığı devam etmektedir. Bunu ailesiyle paylaşmak zorunda kalan Cevdet, öldü sanılan Azize'nin ailesi tarafından öğrenilmesiyle büyük bir kavuşma yaşanır. 'Azize'sine kavuşan Cevdet, saklı kalan gerçekleri öğrenmek ister. Azize gizli vazifesi ile hakikatler arasında sıkışıp kalır.

Uğradığı cinsel saldırı sonrası hayatı koca bir karanlığa gömülen Azize, ailesiyle bir araya geldikten sonra tüm yaşananları arkasında bırakmaya çalışır. Bu Azize için kolay olmaz ve karşısında cinsel saldırı yapan Yunan Yüzbaşı'yı bulur.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20:00'de Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS