magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 11 Eylül Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 11 Eylül Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu hafta ortasında gün birincisi olarak çeyrek altını hanesine yazdıracak ismi gösterdi. Filiz Hanım’ın sürprizinin damga vurduğu yeni bölümde önemli olaylar yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce Fatih Ürek’in tepkisine neden olacak olay neydi?

Gelinim Mutfakta gün birincisi puanların yavaş yavaş şekillenmeye başladığı hafta ortasında çeyrek altını kazandı. Aynı zamanda diğer yarışmacılara karşı avantaj elde eden isim günün kazananı oldu. İşte Gelinim Mutfakta’da 11 Eylül 2019 Çarşamba günü meydana gelen olaylar ve puan durumu ile ilgili detaylar…


SUZAN HANIM’IN KURALI FATİH ÜREK’İ KIZDIRACAK


Filiz Hanım'dan stüdyodakilere sürpriz. Filiz Hanım, stüdyoya Filiz Akın modeli dediği kostümüyle giriş yapınca stüdyodakiler bir hayli şaşırıyor. Reyhan Hanım ise kendisinin Türkan Şoray'a benzetilmesine karşılık Filiz Hanım'ın kıskandığını vurgulayınca ortalık karışıyor. Suzan Hanım'ın gelinine karşı koyduğu kural Fatih Ürek tarafından tepki alıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 11 EYLÜL


Hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden tadım işlemlerini tamamlayan kaynanalar yaptıkları puanlarla günün liderini belirlediler. En fazla puanı alan yarışmacı çeyrek altının kazananı oldu.


12 EYLÜL GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Hilal oldu. 


Hilal'in ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 9 puanla Ezgi olarak duyuruldu.


Günün en yüksek puanını alan yarışmacı ise yani aynı zamanda çeyrek altının da sahibi olan isim 20 puanla Hatice oldu. 10 puan alan Elif ise günü ikincilikle tamamladı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS